Stavíme z kostiček lega

Nejprve dcera a později manželka propadly kouzlu stavebnice Lego Friends. Postupně se u nás začaly objevovat různé sady této série. Dokonce loňský adventní kalendář nebyla klasika s čokoládičkami. Místo něho se objevila krabice s nápisem LEGO Friends 3316 Adventní kalendář a z ní vypadávaly figurky a další minipředměty z lego kostiček. Bohužel nic z toho nebylo jedlé.

Musím však uznat, že tato řada stavebnic určená holkám, se firmě Lego povedla a trefili se s ní přímo do černého. Na cílovou skupinu všechny ty odstíny růžové a dalších pastelových barev působí neodolatelným dojmem. A což teprve rozkošné figurky panenek a roztomilých zvířátek. Na předvánočním trhu prý byl těchto stavebnic nedostatek. Já tomu však nevěřím, protože to se přeci v rozvinutém kapitalismu nemůže stát.
Nakonec jsem byl vtažen do víru Friends i já a to tím, že jsem se ujal technické stránky zprovoznění fanouškovských stránek o těchto stavebnicích. A tak, za účasti celé naší rodiny, vzniká web Fandíme kostičkám. Pro mne je na tom pozitivní skutečnost, že pronikám do tajů redakčního systému WordPress. Práce s ním je opravdu jednoduchá a intuitivní. Pro každého, kdo prošel „peklem“ PrestaShopu, je to učiněná radost.
Publikováno
V rubrikách LEGO